Dažādu sadzīvisku faktoru ietekmē, kā piemēram tējas, kafijas lietošana vai smēķēšanas rezultātā, ar laiku tiek zaudēta mūsu zobu dabīgā krāsa, tiem kļūstot tumšākiem.
Ar zobu balināšanas palīdzību Jūs varat iegūstot žilbinošu smaidu!

Zobu krāsa tiek uzlabota ar ūdeņraža peroksīda palīdzību, kas tiek lietots dažādās koncentrācijās, atkarībā no balināšanas veida. Šī balinošā viela iedarbojas uz zobu audu slāni – dentīnu, kas arī nosaka katra cilvēka individuālo zobu krāsas toni.

Profesionāla, samērīga un pareizi veikta zobu balināšana nenodara ļaunumu Jūsu zobiem.

Klīnikā ReDent piedāvājam šādus zobu balināšanas veidus:

  • Zobu balināšana ar Fläsh iekārtu;

Tā ir efektīva, saudzīga un jaunākā Fläsh iekārtas balināšanas metode, kuru zobārsti piedāvā saviem pacientiem visā pasaulē. Fläsh nodrošina vislabāko balinošo efektu, kas ļauj padarīt Jūsu zobus līdz pat 8 toņiem gaišākus! Fläsh  ir jaunākās paaudzes balināšanas sistēma, kurā tiek pielietota uzlabota UV gaismas spektra lampa, kas aktivizē balinošo gelu, un tās iedarbības laikā zobi netiek pakļauti karstumam.  Fläsh balinošajam gelam ir neitrāls pH līmenis un tas satur kalciju,kas palīdz stiprināt zobus, mazinot to jutīgumu.

  • Mājas balināšana ar individuāli veidotām balināšanas kapēm;

Jūs iegūstat individuāli izveidotas balināšanas kapes un balinošo vielu, ar kuru palīdzību Jūs pats, mājas apstākļos varat balināt zobus.

  • Zobu balināšana zobārsta krēslā bez speciālu UV gaismas staru iedarbības (Office balināšana)

“Pasmaidi par savām bēdām, un viņu sūruma vairs nav. Pasmaidi par savu ienaidnieku, un viņa dzēluma vairs nav. Pasmaidi par sevi, un tava ļaunuma vairs nav. Bet, ja tu spēj pasmaidīt par pasauli, tad viņa smaidīs tev pretī.” /Rainis/